Jsem to vůbec já?

23. října 2012 v 22:58 | Septik |  Ty neobvyklé kecy aneb melancholické sračky a věci k zamyšlení
Už jsem to tu včera trochu naťuknul.
Včera, a vlastně od neděle se nemám zrovna nejlépe. Svým způsobem si za to můžu sám.


Udělal jsem věc, kterou jsem své nejlepší kamarádce Pavle a i sám sobě, slíbil, že neudělám. Teď v neděli, jsem si ,,zase" četl její blog.
Dostal jsem se tam sice omylem, ale ten článek jsem si už potom četl z vlastní vůle.
Abych předešel dohadům, tak dostat se náhodou na ten blog, se mi povedlo tak,že jsem četl jiný, kde je na něj odkaz, a já omylem klikl na ten odkaz, místo na odkaz na jiný blog...
Ale teď zpět. Je to sice moje nejlepší kamarádka, ale přece jen každý má nějaké věci, co jednomu člověku neřekne. A právě to, co mi neříká, píše krom jiného na svůj blog.
A aby to bylo ještě zapeklitější, ona už několik let miluje mého bývalého nejlepšího kamaráda,který mě ale v poslední době moc nemusí. On jí má taky rád, ale jednak je to asi kreten, a jednak nekonečný pesimista, který si pořád nechce připustit, že by ta jejich láska nebyla vzájemná. O nich dvou, krom čtenářů Blogu Pavli, jsem věděl jen lehce já. A především z kousíčků toho co mi řekli. Zvláště dost od Pavli..
Takhle to zní sice krásně. Jenže, co když Pavlu (to-slovo-co-nemohu-vyslovit) já. Jen si nejsem vždy jist, zda jí (zase-to-slovo) spíš jako nejlepší kamarádku, nebo jako holku.
Teda takhle, určitě spíš jako kamarádku, ale toho druhého se nezbavím.
Takž si asi dovedete představit, jak mi bylo, když jsem četl o nich, z jejího pohledu. Nechci psát o čem konkrétně psala, protože je dost možné že někdo z vás čte i Pavli blog. Ale pak jsem samozřejmě celou noc na pondělí probdil, teda spíš napůl probrečel, a napůl se vrtěl v posteli, protože mozek mě neustále něčím borbardoval, a já nemohl v klidu ležet. Ano brečel jsem. Už si ani nepamatuji,kdy to bylo naposled předtím. Naštěstí jsem pak v pondělí mohl zatáhnout školu, takže jsem byl potom jakž takž v pohodě.
Ale co se nestalo, Veronika a Pavla (Moje dvě nejlepší kamarádky, o vztahu mezi mnou a nimi jsem se už rozepisoval na minulém blogu )mě pozvali do hospody. A jak jsme si tak povídali, tak jsem se omilem před Pavlou zmínil o něčem, co jsem (podle ní) nemohl vědět jinak, než si přečíst její blog. Zrovna to bylo něco, co jsem si domyslel pomocí naší ,,spojené mysli" a pak to přečtení v tom jen utvrdilo. A tak na přímou otázku, zda si čtu její blog,jsem odpověděl popravdě. V tu chvíli jsem měl pocit jako by se měla na místě zhroutit. Né že by brečela nebo tak něco, prostě jen na člověku kterého už znáte dlouho a dobře, a především ho máte nadevše rád, to poznáte... Od té doby se mnou v podstatě nepromluvila.
A abych řekl pravdu, noc na dnešek, vypadala podobně,jako ta minulá, jen jsem potom ráno musel vstávat do školy..

Bohužel zítra ráno Pavla odjíždí zase do Pardubic, takže ani nejde do školy.
Tudíž jsem se odhodlal jí napsat dopis. Omluvnej dopis!! Kdyby to byl kdokoliv jinej, tak něco takového v životě neudělám. Ale ona je jediný člověk, u kterého se moje Ego radši odstěhovalo uplně někam jinam, a jediný člověk u kterého (minimálně teď) jednám podle popudů srdce, né mozku, nebo hrdosti...
A víte co je na tom nejlepší (nebo spíš nejdivnější)? Já jsem tomu opravdu rád ! Jsem rád, že jsem dokázal zahrabat svojí hrdost hluboko do bláta jen proto abych si udržel člověka, kterého mám nadevš rád...
Nevím zda to někdo pochopí, Ale to je mi teď srdečně jedno, jsem rád že jsem to konečně ze sebe dostal...

Tak vzhůru novým a pozitivnějším zítřkům...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Julcha Julcha | Web | 25. října 2012 v 21:30 | Reagovat

moc chápu, že na ni žárlíš. Mě by kluk mojí (byt holčičí) kamarádky taky dost vadil. A holka klučičího kámoše by mi vadila nesmírně! Ale mluvit s ní o tom, že to nechceš, je asi nesmysl, když jste rozhádaní... Držím palce at se to urovná...

2 Septik Septik | E-mail | Web | 25. října 2012 v 21:47 | Reagovat

[1]: To je právě to. Já nežárlím, rozhodně né v pravém slova smyslu. Tady to bylo myšleno spíš tak, že mě dost sere, jak je ,,on" tak nevnímavej, nebo já nevím..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama