Včerejší večer. Aneb něco o Veronice

25. října 2012 v 21:03 | Septik |  Takové ty obvyklé kecy
Včera jsem sem nic nepřidal.
To díky tomu, že byl konec prázdnin a doma jsem byl asi tak hodinku a to jen se najíst a uklidit pokoj (protože dneska má přijet návštěva a máma je z toho zase celá pryč.)

Poté jsem vyrazil za Veronikou. Volala mi, že se matka dozvěděla že si dovolila jít večer ven. A tudíž že je vše v prdeli..! Ale že dneska (naposledy na hodně dlouhou dobu) nemá nikoho doma, tak jestli nechci přijít.

Abych vás uvedl do děje:
Veronika už pár měsíců bydlí jen se svým starším bratrem. Rodiče se odstěhovali jinam do služebního bytu.
Jenže její rodiče pracují na policii a ve vězeňské službě, (tudíž) ji berou dost zkrátka, ohledně chození ven, zvláště toho večerního. Dokonce jí chtějí zakázat i brigádu, protože prý si moc často dává služby ,,moc pozdě" v noci. Tak ještě aby ne, když jinak musí být maximálně do devíti doma. Takhle může být většinou cca do jedenácti někdy i dvanácti venku..
Její bratr je o necelé tři roky starší. Ale je to strašná svině. stačí aby domů přišla o trochu později, než by měla a volá to rodičům. To samý když ráno o trochu zaspí... A to ani nemluvím o tom jakým způsobem se k ní choval. Teď už je to lepší, ale pořád nemá daleko k ráně...
A nejhorší je, že rodiče nechali jejího bratra od cca 15 dělat si co chtěl. Choval se nejen k ní, ale i k rodičům extrémně hnusně atd. A k ní se pořád chovají jak k malému frackovy.
V poslední době, Veronice začli rodiče vyhrožovat že se přestěhuje k nim. Protože prý ,,nezvládá samostaný život".Což pro ně znamená, že si dovoluje pracovat, tudíž krom bydlení je není na nich ani trochu závyslá. A také si dovoluje občas jí po škole s kamarády ven, když zrovna nemá službu, tudíž se prý plně nevěnuje škole. Dobře, možná dostane občas i nějakou tu trojku (!). Jejich myšlení fakt nepochopím..
Kvůli tomu, že se jí povedlo v jednom týdnu dvakrát lehce zaspat. (To proto že musela prát prádlo a dělat všechny domácí práce, které jí a bratrovy nakázali rodiče, jelikož prý tam maj strašný nepořádek, její bratr, který je skoro pořád doma, tak maximálně vyluxuje. A ona, když přijde ze služby musí i jemu prát všechno oblečení, pak to ještě žehlit, mýt nádobí atd.. ) Jí řekli, že na konci tohodle kalendářního roku se bude muset stěhovat. Minulý víkend se jí po dost hnusné hádce povedlo ukecat, že se tedy stěhovat nebude..


Tak jsem teda k ní šel, cestou jsem koupil láhev rumu a f. citruse. Po chvíli debatování (při kterém zvládla vypít sama celou láhev citruse) Z ní vypadlo, co že se přesně stalo. A pak mi asi tři hodiny brečela na rameni.... Krom jiného jsem se dozvěděl, že se pravděpodobně bude stejně nakonec stěhovat.. KURVA!!
Musím říct, že takovou rodinu bych nepřál nikomu, natož Veronice. Člověku, co je jedním z nejhodnějších, a nejvíce citově založených lidí co vůbec kdy žili. Sice se naučila to před většinou lidí skrývat, ale pro mě, který ji zná už tolik let a TAK důvěrně, tímdle člověkem je..
V tu chvíli jsem už nevěděl co dělat.. A bylo mi jí fakt líto.
Když se mi jí podařilo uklidnit,rozhodli jsme se jít ven na cigáro. V tu chvíli mi přišlo divný že není takřka opilá, na to že sama během chvíle vypila celou láhev a skoro (zase) nejedla. Ale dost jsem se zmílil, ušli jsme pár metrů, a sedli si na kraj lesíka co má kousek za panelákem. Během pěti minut se dostala do takového toho nejhoršího opileckého stavu. Byla ráda že sedí a má zavřené oči..
Po půl hodině, co jsem jí tam hlídal, se mi jí podařilo přemluvit ať si stoupne. Samozřejmě se jí udělalo líp, ještě když jsme se lehce prošli. kolem půl jedný jsme se vrátili k ní. Byla dost unavená, a já mohl být u ní cca do půl třetí, abych to stíhal v pohodě domů, A tak jsme si šli lehnout, jen tak vedle sebe na jedný posteli. Usnula takřka okamžitě, zato mě to nějak nešlo. Hlavně jsem se o ní bál, aby se jí znovu neudělalo blbě..
Budíka jsme si dali na druhou.
Mě se nakonec povedlo asi na půl hodinky usnout. Probudil jsem se necelých deset minut před druhou. Tak jsem si řekl, než aby jí budil nějaký hnusný zvuk budíku, že jí radši pomaloučku probudím předtím.
Tak jsem jí začal líbat na krk hladit... Zkrátka tak jak to má ráda.... *
Tato část byla zcenzurována či zkrácena
A najednou půlhodinka pryč. Tak se doobléknu, zbalim všechny tašky a jdem společně na autobus.
Ten má sice jet, ale po deseti minutách marného čekání, se rozhodnu jít radši pěšky, stejně bych jel jen dvě stanice..

Doma jsem ale strašně dlouho nemohl usnout, a to jsem měl vstávat v osum.
Ale o tom (možná) až v dalším článku...PS: Poslední písničku, co jsme si s Veronikou pouštěli, než to na ní dolehlo.
Celej den si jí musím zpívat.

Všimněte si tý podoby s Joan Jett.
Suzi a Joan jsou snad nejlepší Rock'n'rolový zpěvačky ( a o jejich kytarových schopnostech, které jim tiše závidím Smějící se )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Someone Invisible Someone Invisible | E-mail | Web | 25. října 2012 v 21:26 | Reagovat

Tak to je docela dobrá rodina... Já mám sice večerku v devět, pozdní příchody jsou většinou kvůli věšení prádla (a čekání, než se dopere) atd a kecy o tom, že se pořád někde courám, jsem nesamostatná, nezodpovědná a že by se tomu měla udělat přítrž (a pod)občas slyším, ale moji rodiče (=máma) jsou jinak v pohodě... Naštěstí. Chudák holka

2 Julcha Julcha | Web | 25. října 2012 v 21:36 | Reagovat

to je mi jí líto. No tak až se přestěhuje, určitě jí bude líp. To fakt nemá lehký takhle. Moje rodiče jsou otevřený, když potřebuju, můžu přijít třeba až v 11, ale většinou musim od kámošů a tak chodit včas. Ale na koncerty můžu, protože mě chápou. O dost, jednodušší než Verča, co? :)

3 Septik Septik | E-mail | Web | 25. října 2012 v 21:40 | Reagovat

[1]: Já až na tu večerku (přecejen, podle slov matky ,,jsem už takřka dospělý" takže jí mám ,,na vlastní uvážení" což je, věř mi, horší než jasně danou...)
To mám podobné. Neustále slyším že se domů chodím jen vyspat a najíst.. :D

4 Septik Septik | E-mail | Web | 25. října 2012 v 21:41 | Reagovat

[2]: Právě že nebude. Bude žít s rodiči, uplně v jiným městě, bez kamarádů, chodit do jiné školy atd..

5 Julcha Julcha | Web | 26. října 2012 v 10:06 | Reagovat

[4]: aha, tak to je ještě horší :(

6 pavel pavel | Web | 26. října 2012 v 22:10 | Reagovat

S tím uklízením kvůli návštěvám, to je asi tak všude.
To je na tom ta tvoje Veronika ještě dobře. Bohunka do jejích osmnácti musela být do šesti doma. Ta má pro změnu mámu učitelku a tátu důstojníka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama